sobota, 22 stycznia 2011

Śliwka

Włóczkę kupiłam, bo mi się kolorek spodobał. To sobie zrobiłam znów bezrękawnik. Nawet go zdążyłam polubić, chociaż jesteśmy razem zaledwie kilka dni:) Pomysł - improwizacja własna:) Dolny ściągacz na drutkach (3 prawe, 3 lewe), środek szydełkowy wg wzoru znalezionego gdzieś w necie i do tego okrągły karczek. Przy tym karczku, zresztą ściągaczu też, po raz pierwszy robiłam metodą Magic Loop. Sposób nie powiem, całkiem przyjemy, tylko jakoś efekt przybywania robótki mało widoczny. A ja lubię śledzić swój dzienny urobek;)
Na razie dość kamizelek:)Przydałby mi się jakiś sweterek, prosty, nieskomplikowany cardigan. Nawet włóczkę zakupiłam, czarna Malwę. Od dwóch dni intensywnie myślę nad wzorem i póki co pusto.. pomysłu brak.

A na koniec pokażę wam znów Hektora:) Drożdży nie je a rośnie w oczach. Wyrósł, zmężniał, zrobił się bardzo dostojnym dużym psem. W końcu ma już (dopiero) 5 miesięcy:) I wciąż rośnie:D Aż strach pomyśleć co to będzie za pół roku;)Ale zabawy wciąż lubi, zwłaszcza z pustą butelką:) Tak dziś na spacerze hasał po śniegu:
Miłego weekendu dla wszystkich:)

11 komentarzy:

 1. Bardzo mi się podoba bezrękawniczek. Chętnie bym sobie taki poczyniła ale umiejętności drutowych brak...

  OdpowiedzUsuń
 2. urocze psisko. Bezrękawnik rewelacja - ładne i kolor i wzór

  OdpowiedzUsuń
 3. Kamizelka super a pies cudny. O takim właśnie marzę, ale dopóki nie ma płotu wokół domu to pozostają marzenia. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. beso - myślę że podobny bezrękawnik można zrobić używając tylko szydełka:)karczek i dolny ściągacz zrobić słupkami lub półsłupkami, a efekt będzie równie ładny;)
  Janeczko - u nas też nie mamy ogrodzenia wokół domu. Ale Hektor jest wyjątkowo grzeczny i nie ucieka poza granice działki:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładna śliwka- szczególnie podoba mi się połączenie drutów i szydełka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładna i pomysłowa kamizelka,a ten kolor!Uwielbiam taki!A psiniec jest niesamowicie sympatyczny.Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam po wyróżnienie.Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bezrękawnik super, fajnie wygląda połączenie technik. Piesek śliczny :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Sliczne to cudenko azutkowe sliwkowego koloru, pieknie laczysz druty i szydlo , kurcze, ze tez ja nie mam tyle cierpliwosci....pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo pomysłowy bezrękawnik, kolor włóczki śliczny.
  Piesio prezentuje się wspaniale i widzę, że jest w wieku nieustannego rozrabiania. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń